אני אוהבת קסם ואגדות. לפעמים אפילו מרגישה שלא ממש גדלתי! לכן אחד הדברים האהובים עלי ביותר- הם צילומי קונספט לילדים! להכניס את הילד לעולם הקסום של אגדה- עם אביזרים המיוחדים, תחפושות, אפילו תפאורה אם צריך… אבל עדיין לתת להם לשחק בחופשיות ולתת לדמיונם לפרוץ. אני רק צופה מהצד במשחק החופשי ומתעדת את הקסם!
זאת יכולה להיות מתנה נפלאה ליומולדת או סתם מתנת פינוק- לשחק בנסיכה או פיה, גיבור על או אביר!
תוספת מיוחדת במינה- אלבום ספר מהודר עם סיפור קטן ותמים כאשר הילד נמצא במרכזו!

אז איך זה עובד:

בשיחה טלפונית תספרו לי על ילדכם, על האופי שלו ועל מה הוא חולם או הכי אוהב לעשות וביחד נחליט על הקונספט המתאים ביותר עבורו.

ניפגש בלוקיישן שנקבע מראש בהתאם לאופי הצילומים – חורשה או יער, חוף הים, בית, פארק וכו'

הצילומים נמשכים בין שעה וחצי לשעתיים ומתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים או ממש מוקדם בבוקר, כאשר האור הכי יפה ומתקבלות תמונות מלאות בקסם!

 אביא איתי המון אביזרים ותפאורה בהתאם לקונספט שנקבע, ניתן לילד או ילדה לשחק בחופשיות ואני אנסה עם המצלמה שלי ללכוד את הקסם!

אחרי הצילומים אני בוחרת את התמונות  הטובות והמוצלחות ביותר ( מתקבלות בין 50 ל 70 תמונות ) ועורכת את כולן בקפידה!

♥♥♥ לא יימסר חומר גלם מצילומים! ♥♥♥

 

 יש אפשרות להוסיף מתנה מיוחדת במינה עבור ילדיכם- בתוספת החל מ 300 ש'ח תקבלו אלבום/ ספר  מעוצב המשלב בתוכו סיפור תמים וקסום כאשר הילד נמצא במרכז העלילה!

מומלץ לקבוע צילומים כשבועיים/שלושה לפני מועד צילום הרצוי  •  זמן העבודה כ14 ימי עבודה מתאריך הצילום  •  אני מצלמת באזור הדרום(עד באר שבע), המרכז (עד הרצליה) ואזור השפלה  • תוספת תשלום עבור מקום מרוחק תגבה בהתאם לעלויות נסיעה  •  על מנת לשריין את מועד הצילום תשולם מקדמה  •   יתרת התשלום יבוצע ביום הצילומים מיד לאחר סיומם •  ניתן לבטל צילומים עד שלושה ימים לפני המועד שנקבע. צילומים שיתבטלו בתווך של 48  שעות לפני מועד שנקבע לא תוחזר המקדמה  •  ט.ל.ח. 

 עכשיו נשאר רק לשריין תאריך צילום! 

מוזמנת להתקשר אלי

לטל': 054-4880617

אשמח לשוחח איתך על הילד הקסום או על הנסיכה שלך!!

Facebook Comments