כל משפחה חייבת צילומים משותפים ותמונה משפחתית טובה ויפה!
עברו הזמנים בהם המשפחה הייתה מגיעה פעם בכמה שנים לסטודיו ומצטלמת כאשר כולם ישובים ורציניים. היום צילומי משפחה זו באמת חוויה נפלאה שמשלבת בילוי מהנה עם צילום מקצועי.

באם מדובר בצילומים בטבע כאשר המשפחה נהנית מהטיול, אולי פיקניק כייפי, הילדים עסוקים בלחקור את הטבע או אולי מדובר בצילומי משפחה בביתה, בסביבה המוכרת, כאשר נתמקד בתיעוד אומנותי של הרגעים שלכם ביחד- בהכנת ארוחה, בקריאת סיפור, כל אחד בפינה שלו וכולכם יחד בסלון או פינת אוכל…

לא משנה איפה תחליטו להצטלם לתמונות המשפחתיות- אוכל ליצור עבורכם תמונות מרגשות ויפות, ארוזות יפה באלבום מושקע שישאר במשפחה לדורות קדימה!

אז איך זה עובד?

 ניפגש בלוקיישן שנקבע מראש בהתאם לאופי הצילומים – חורשה או יער, חוף הים, בית, גן שעשעים,  פארק  וכו')

מומלץ להביא לצילומים קצת משחקים שאוהבים לשחק בהם, כמו כדור, קלפים, בועות סבון וכדומה. גם אני אביא אביזרים שונים כמו כובעים, זרים לראש וכו'. כמו כן אפשר גם לעשות פיקניק קטן ונחמד!

הצילומים נמשכים בין שעה וחצי לשעתיים ומתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים, כאשר האור הכי יפה ומתקבלות תמונות מלאות בקסם!

בזמן שיש לנו נספיק לצלם את כולם בנפרד וביחד ובכל הצירופים האפשריים. לאחר מכן אתם תמשיכו לבלות ביחד ואני אתעד את האינטרקציה הטבעית בינכם!

אחרי הצילומים אני בוחרת את התמונות  הטובות והמוצלחות ביותר ( מתקבלות בין 50 ל 100 תמונות ) ועורכת את כולן בקפידה!

אני מאמינה במורשת משפחתית וחושבת שאת התמונות צריך להחזיק בידיים ולהרגיש. האלבום המשפחתי שמונח בכבוד בסלון ונגיש תמיד לאורחים וילדים עוזר לשמר את המורשת הזאת, לכן תמיד אשמח לעצב אלבום מיוחד עבורכם!

חבילת צילומי משפחה מיועדת למשפחות עד 10 נפשות. למשפחות יותר גדולות נדרש זמן צילום ועריכה ארוך יותר, לכן נדרשת הצעת מחיר חדשה בהתאם לאופי הצילומים

♥♥♥ לא יימסר חומר גלם מצילומים! ♥♥♥


ניתן לשדרג אלבומים והדפסות בתוספת מחיר

מומלץ לקבוע צילומים כשבועיים/שלושה לפני מועד צילום הרצוי  •  זמן העבודה כ14 ימי עבודה מתאריך הצילום  •  אני מצלמת באזור הדרום(עד באר שבע), המרכז (עד הרצליה) ואזור השפלה  • תוספת תשלום עבור מקום מרוחק תגבה בהתאם לעלויות נסיעה  •  על מנת לשריין את מועד הצילום תשולם מקדמה  •   יתרת התשלום יבוצע ביום הצילומים מיד לאחר סיומם •  ניתן לבטל צילומים עד שלושה ימים לפני המועד שנקבע. צילומים שיתבטלו בתווך של 48  שעות לפני מועד שנקבע לא תוחזר המקדמה  •  ט.ל.ח. 

 עכשיו נשאר רק לשריין תאריך צילום! 

מוזמנת להתקשר אלי

לטל': 054-4880617

אשמח לשוחח איתך על משפחתך הנפלאה !!

Facebook Comments