צילומי ילדים- אין יותר מרגש מזה! לראות את הקטנים שלכם נהנים במשחק, להנציח את רגעי ילדותם, החולף מהר כל כך, את המתיקות, הצחוק המתגלגל והתמימות… אני מאמינה במורשת משפחתית ובזכרונות שיוצרים אותה. חושבת בכל ליבי שחשוב לצלם את ילדינו בסביבה הטבעית שלהם- בביתם. הרי כשיגדל יחפש בשקיקה את התמונות שרואים בהן את החדר שלו, את הסלון שבו גדל, את המיטה של אמא ואבא שהוא אולי זוכר במעורפל… אבל גם בטבע- כאשר ילד מרגיש חופשי ומתמסר לחקר הסביבה, לדמיון ומשחק התמונות יוצאות מלאות אור וקסם!
כשאני מצלמת ילדים אני תמיד מתמקדת בילד, באישיותו הייחודית, בעולמו הפנימי וקסמו והכל קורה תוך כדי המשחק!
אני מזמינה אתכם ליום צילומים כייפי ומיוחד בבית או בטבע, המשלב טיול ומשחק חופשי, בפארק או חורשה, בחוף הים או כל מקום אחר שתבחרו- ילדכם לא ישתעמם לרגע ואתם תקבלו ים של הנאה!

אז איך זה עובד?

ניפגש בלוקיישן שנקבע מראש בהתאם לאופי הצילומים – חורשה או יער, חוף הים, פארק  או גן השעשועים או בבית!

  אם נצלם בחוץ מומלץ להביא לצילומים קצת משחקים שהילד אוהב לשחק בהם, כמו כדור, קלפים, בועות סבון וכדומה. גם אני אביא אביזרים שונים כמו כובעים, זרים לראש וכו'.

  אם נצלם בבית אז כל הדברים שהילד אוהב כבר נמצאים שם! אנסה להיות כמה שיותר "שקופה", אתבונן בילד, במשחקו השקט בחדרו, עם אחים, עם הצעצועים האהובים ובאינטרקציה הטבעית שלכם איתו. אפשר להכין משהו ביחד במטבח, לעשות יצירה משותפת, לקרוא סיפור או להשתולל במיטה שלכם!

הצילומים נמשכים בין שעה וחצי לשעתיים, תלוי בדינמיקה ובשיתוף פעולה של הילד ומתקיימים בדרך כלל בשעות  הבוקר או צהריים( מכיוון שאני מתמחה בצילומים באור הטבעי, חשוב שנצלם בזמנים בהם הבית מואר ביותר!)

אחרי הצילומים אני בוחרת את התמונות  הטובות והמוצלחות ביותר ( מתקבלות בין 50 ל 80 תמונות ) ועורכת את כולן בקפידה!

אני מאמינה במורשת משפחתית וחושבת שאת התמונות צריך להחזיק בידיים ולהרגיש. לכן תקבלו את התמונות שתבחרו מודפסות באיכות גבוהה! כמו כן אשמח מאוד לעצב אלבום מיוחד עבורכם!

 החבילה מתאימה גם לצילומי אחים ( עד שלושה), כל ילד נוסף התוספת של 100 ש"ח.

♥♥♥ לא יימסר חומר גלם מצילומים! ♥♥♥

מומלץ לקבוע צילומים כשבועיים/שלושה לפני מועד צילום הרצוי  •  זמן העבודה כ14 ימי עבודה מתאריך הצילום  •  אני מצלמת באזור הדרום(עד באר שבע), המרכז (עד הרצליה) ואזור השפלה  • תוספת תשלום עבור מקום מרוחק תגבה בהתאם לעלויות נסיעה  •  על מנת לשריין את מועד הצילום תשולם מקדמה  •   יתרת התשלום יבוצע ביום הצילומים מיד לאחר סיומם •  ניתן לבטל צילומים עד שלושה ימים לפני המועד שנקבע. צילומים שיתבטלו בתווך של 48  שעות לפני מועד שנקבע לא תוחזר המקדמה  •  ט.ל.ח. 

 עכשיו נשאר רק לשריין תאריך צילום! 

מוזמנת להתקשר אלי

לטל': 054-4880617

אשמח לשוחח איתך על ילדיך המתוקים!!

Facebook Comments