אנחנו נשים חיים את חיינו סביבי ילדים ומשפחה ולעתים שוכחות את עצמנו. עם הזמן אנחנו מתחילות לחשוש מהמצלמה ואפילו נמנעות מלהצטלם!
אני מזמינה אותך לסשן צילומים בביתך, ב"ממלכה" שלך, בטבע או בסטודיו שלי באשקלון, שבמהלכוו נכיר, נשתף ונצלם תמונות מדהימות שלך! ואם בא לך להתפנק ממש אני מציעה גם סשן פורץ גבולות בטבע, בלוקיישן מטורף, בליווי של מאפרת וסטייליסטית- תקבלי תמונות אומנותיות, מיוחדות במינן שידגישו את נשיותיך, היופי הייחודי שלך ויחזקו את בטחון העצמי!

מתאים כמתנה מפנקת לחברה, אחות או אישה וגם כפינוק עצמי!

אז איך זה עובד?

 אם תבחרי בצילומים בביתך, בסשן של " צילומי ממלכה", נתחיל את הבוקר בכוס קפה, נדבר ונכיר וכשתרגישי נוח, אוציא את המצלמה ונתחיל- נצלם אותך הפינות שאת הכי אוהבת בבית, עושה דברים ש את נהנית לעשות- אולי מכינה משהו במטבח, אולי קוראת ספר אהוב, אולי מטפלת בצמחים או יוצרת משהו…או פשוט מתבוננת בחלון, נחה במיטה וחולמת בהקיץ או צוחקת ,הכל אפשרי! תקבלי תמונות אוטנתיות, טבעיות ויפות.

 אם תרצי צילומי יופי ונשיות- ניפגש בלוקיישן יפה לבחירתך, זה יכול להיות חוף הים, יער או חורשה, שדה או פרדס ואפילו רחובות העיר. נשלב צילומים עם טיול נעים ושיחה רגועה, תחליפי סטים של בגדים ותיהני מחוויה מרגשת ומעצימה! התמונות יהיו יפהיפיות, מלאות אור וצבע שיסחפו מחמאות רבות!

 ואם תרצי סשן מעצים ופורץ גבולות בלוקיישן מטורף בטבע- מוזמנת באהבה! סשן כזה הוא תרפיה, את תעברי תהליך עוצמתי עם עצמך, מול מצלמה, תפרצי גבולות, תשתחררי ותשחררי את מה שבוער בתוכך! אחרי הצילומים תצאי מלאת בטחון עצמי, כוח ורצון ונתמונות שתקבלי יהיו תמונות אומנותיות, מרגשות ברמה אחרת, מלאות יופי, רגש ועוצמה!

הצילומים נמשכים בין שעה וחצי לשלוש( תלוי בחבילה) ומתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים בצילומי חוץ, כאשר האור הכי יפה ובשעות הבוקר אם נצלם בביתך, בממלכה שלך.

לצילומי חוץ אביא איתי בדים, כובעים ואביזרים שוני עליהם נחליט ביחד לפני הצילומים. ניתן לצרף מאפרת וסטייליסטית בתוספת תשלום.

אחרי הצילומים אני בוחרת את התמונות  הטובות והמוצלחות ביותר ( תקבלי מינימום 50 תמונות, לרוב יותר) ועורכת את כולן בקפידה!

♥♥♥ לא יימסר חומר גלם מצילומים! ♥♥♥

מומלץ לקבוע צילומים כשבועיים/שלושה לפני מועד צילום הרצוי  •  זמן העבודה כ14 ימי עבודה מתאריך הצילום  •  אני מצלמת באזור הדרום(עד באר שבע), המרכז (עד הרצליה) ואזור השפלה  • תוספת תשלום עבור מקום מרוחק תגבה בהתאם לעלויות נסיעה  •  על מנת לשריין את מועד הצילום תשולם מקדמה  •   יתרת התשלום יבוצע ביום הצילומים מיד לאחר סיומם •  ניתן לבטל צילומים עד שלושה ימים לפני המועד שנקבע. צילומים שיתבטלו בתווך של 48  שעות לפני מועד שנקבע לא תוחזר המקדמה  •  ט.ל.ח. 

 עכשיו נשאר רק לשריין תאריך צילום! 

מוזמנת להתקשר אלי

לטל': 054-4880617

אשמח לשוחח איתך!

לצפייה בגלריית צילומי נשים

כמו כן מזמינה להתרשם גם מהפוסטים בבלוג

Facebook Comments