גלרית תמונות של צילומי תינוקות

אני אוהבת לצלם תינוקות בבית, בסביבה הטבעית שלהם והמוכרת. בה הם מרגישים הכי בנוח! בעיניי התמונות של תינוק במיטה שלו, במיטה של ההורים, זוחל בסלון או משחק במשחק ומוקף בבובות הרכות שלו- הן היקרות מכל!
אם יש מזג אוויר יפה תמיד אשמח לצלם גם בטבע- במיוחד כשמדובר בחגיגות של גיל שנה- אצלי לא תמצאו צילומי קייק סמאש- אלא צילומים יפים ועדינים!

גלרית תמונות של צילומי נשיות

אנחנו נשים חיים את חיינו סביבי ילדים ומשפחה ולעתים שוכחות את עצמנו. עם הזמן אנחנו מתחילות לחשוש מהמצלמה ואפילו נמנעות מלהצטלם!
אני מזמינה אותך לסשן צילומים בביתך, ב"ממלכה" שלך, שבו נכיר, נשתף ונצלם תמונות מדהימות שלך! ואם בא לך להתפנק ממש אני מציעה גם סשן פורץ גבולות בטבע, בלוקיישן מטורף, בליווי של מאפרת וסטייליסטית- תקבלי תמונות אומנותיות, מיוחדות במינן שידגישו את נשיותיך, היופי הייחודי שלך ויחזקו את בטחון העצמי!
מתאים כמתנה מפנקת לחברה, אחות או אישה וגם כפינוק עצמי!

גלרית תמונות של זמנים של קסם- צילומי קונספט לילדים

להכניס את הילד לעולם הקסום של אגדה-מיני הפקה מושקעת בהתאמה אישית, עם אביזרים המיוחדים, תחפושות, אפילו תפאורה אם צריך… אבל עדיין לתת להם לשחק בחופשיות ולתת לדמיונם לפרוץ. אני רק צופה מהצד במשחק החופשי ומתעדת את הקסם! תוספת מיוחדת- יצירת סיפור אישי ותמים בתוך אלבום ספר מעוצב- הספר האישי של הילד!

גלרית תמונות של צילומי תינוקות וילדים בבית ובטבע

כמה חשוב לצלם את ילדינו בסביבה הטבעית שלהם- בביתם. הרי כשיגדל יחפש בשקיקה את התמונות שרואים בהן את החדר שלו, את הסלון שבו גדל, את המיטה של אמא ואבא שהוא אולי זוכר במעורפל… אבל גם בטבע- כאשר ילד מרגיש חופשי ומתמסר לחקר הסביבה, לדמיון ומשחק התמונות יוצאות מלאות אור וקסם!

גלרית תמונות של צילום אירועים קטנים

תיעוד אומנותי של הרגעים המרגשים שלכם. הרגעים שבהן תזכרו שוב ושוב כאשר תתבוננו בתמונות המיוחדות. כשאני מצלמת אירוע חשוב לי לתפוס בעדשת המצלמה את הרגש- שלכם, את האווירה המיוחדת, את מצב הרוח של האורחים ואת האנרגיה הנפלאה! כאשר אחרי כמה שנים תתבוננו שוב בתמונות- תרגישו שוב את הרגעים שהיו!